DETAILS, FICTION AND VIRS/ZEM LIKMES

Details, Fiction and Virs/zem likmes

Blog Article

Edmunds Cīrulis ???? Totalizatoru kritiķis ???? Basketbola analītiķis ???? Topošais bukmeikers Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem.

Visi kazino bonusi, lai arī tie būtu bezmaksas griezieni spēļu automātos, depozīta bonusi vai bezriska likmes totalizātorā – spēlētājam tā ir izcila iespēja tikt pie lieliem laimestiem, neriskējot ar saviem personīgajiem finanšu līdzekļiem, vai arī ievērojami samazinot finansiālo zaudējumu riskus.

Līdzīgi ir ar virs/zem likmēm, taču līgu kontekstā. Piemēram, kādā NBA spēlē piedāvātā virs/zem punktu līnija būs 225.five, kamēr pat Eirolīgā izvirzītais punktu skaits būs one hundred fifty five. Protams, lielu lomu spēlē spēles laika atšķirības. Ja Eiropā ceturtdaļa ir 10min gara, attiecīgi kopējais garums ir 40min, tad NBA ceturtaļa tiek izspēlēta twelve minūtēs, kas kopējo spēles laiku palielina līdz pat 48min.

Uzziniet vairāk par mūsu pieczvaigžņu reitingu sistēmu un kā mēs vērtējam tiešsaistes totalizatori, lai nodrošinātu objektīvu vērtējumu get more info mūsu likmju dažādība apskatos. Lasīt vairāk

Turklāt tajā var likt likmes uz e – sporta. Mēs esam droši – jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko sporta veidu, uz kura likt likmes un aizraujoši pavadīt laiku.

Totalizatori.com ir Latvijā vadošā interneta azartspēļu notifyācijas vietne, kas apkopo visu nepieciešamo notifyāciju par azartspēlēm, operatoriem un to licencēm vienā vietā. Spēlē atbildīgi, zini savus limitus, azartspēles ir pieejamas tikai no 18 gadiem.

Lojalitātes programmas ir paredzētas, lai atalgotu regulārus spēlētājus. Šajās programmās spēlētāji krāj punktus par katru veikto likmi, kurus vēlāk var apmainīt pret dažādiem bonusiem vai balvām, piemēram, bezmaksas likmēm, naudas atmaksām vai pat ceļojumiem.

Arī ar totalizatora bonusiem, Latvijas tiešsaistes totalizatora vietnēs var laimēt lielas summas, piemēram, veicot kombinētu likmi ar vairākām spēlēm.

Tas ļauj sekot līdzi spēlēm un veikt likmes reāllaikā, kas var būt izdevīgi, ja spēles gaitā notiek negaidīti pavērsieni.

Kad mūsu vietnes apmeklētājs noklikšķina uz vienas no šīm saitēm un veic pirkumu partnera vietnē, Totalizators.com tiek maksāta komisijas maksa.

Sekmīgai handikapu likmju veikšanai palīdzēt dažādu universālu faktoru izpēte – savstarpējās spēles, savainojumi un komandas sniegums pēdējās 5-10 spēlēs, kalendārs jeb cik svaiga vai nogurusi attiecīgajā brīdi kāda no komandām (back-to-back again spēles, gari izbraukumi, atgriešanās pēc nedēļas pauzes utml.).

Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, guess darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem. Par Edmunds Cīrulis sixteen raksti Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Kaut vai tik sīka, bet būtiska detaļa, ka vīrieši lielajos “Grand Slam” convertīros izspēlē līdz pat piecu setu maču (līdz three uzvarētiem), kamēr sievietēm visu laiku ir maksimāli trīs setu mači (līdz 2 uzvarētiem).

Kad esat izvēlējies notikumu, nākamais solis ir izvēlēties likmju veidu, ko vēlaties veikt. Vairāk par tenisa likmju veidiem lasiet mūsu mājaslapas sadaļā Tenisa likmes.